وبسایت شخصی مصطفی مرادی کردی

عمومی - گرافیک - فناوری اطلاعات

هدایت به بالای صفحه

کسب درآمد
فناوری اطلاعات و ارتباطات - سیاسی - اجتماعی - فرهنگی - هنری - عمومی - جالب و خواندنی - ورزشی - افتخارات - تسلیت - بازار - آموزشی

ایمیل : moradikordi@gmail.com
همراه : 09115766189
******************************
آخرین نظرات

تقویم شمسی

تقویم

وضعیت آب و هوا

کسب درآمد
۱۵ اسفند ۹۵ ، ۱۶:۲۸

علم ثروت را یاد بگیرید.

بزرگترین فرصت های خوب همین نزدیکی هاست!
زندگی ما نتیجه انتخاب های ما تا این لحظه است.چون همیشه در انتخاب افکار خود آزاد هستیم،کنترل کامل زندگی و تمامی آنچه برایمان اتفاق می افتد،در دست خودمان است.
ثروت نیز قانون دارد.علم ثروت را یاد بگیرید.
قانون انگیزه:
هر چه می گویید یا انجام می دهید از تمایلات درونی و خواسته های شما سرچشمه می گیرد.پس برای رسیدن به موفقیت باید انگیزه ها را مشخص کرد تا با یک برنامه ریزی اصولی به هدف رسید.

قانون انتظار:
اگر با اعتماد به نفس،انتظار وقوع چیزی را در جهان پیرامونتان داشته باشید،آن چیز به وقوع می پیوندد.شما همیشه هماهنگ با انتظاراتتان عمل می کنید و این انتظارات بر رفتار و چگونگی برخورد اطرافیانتان تاثیر می گذارد.

قانون تمرکز:
هر چیزی را که روی آن تمرکز کرده و به آن فکر کنید در زندگی واقعی،شکل می گیرد و گسترش پیدا می کند. بنابراین باید فکر خود را بر چیزهایی متمرکز کنید که واقعاً طالب آن هستید.

قانون انتخاب:
زندگی ما نتیجه انتخاب های ما تا این لحظه است.چون همیشه در انتخاب افکار خود آزاد هستیم،کنترل کامل زندگی و تمامی آنچه برایمان اتفاق می افتد،در دست خودمان است.

قانون تفکر مثبت:
برای رسیدن به موفقیت و شادی،تفکر مثبت امری ضروری است.شیوه تفکر شما نشان دهنده ارزش ها ، اعتقادات و انتظارات شما است.

قانون تغییر:
تغییر ، غیر قابل اجتناب است و ما باید استاد تغییر باشیم نه قربانی آن.

قانون کنترل:
سلامتی ، شادی و عملکرد درست از طریق کنترل کامل افکار ، اعمال و شرایط پیرامونمان به وجود می آید.

قانون مسئولیت:
هر چه و هر جا که هستید به این دلیل است که خودتان این طور خواسته اید.مسئولیت کامل آنچه هستید،آنچه به دست آورده اید و آنچه خواهید شد بر عهده خود شماست.

قانون پاداش:
عالم در نظم کامل به سر می برد و ما پاداش کامل اعمالمان را می گیریم.همیشه از همان دست که می دهیم از همان دست هم می گیریم.اگر از عالم بیشتر دریافت می کنید ، به این دلیل است که بیشتر می بخشید.

قانون علت و معلول:
هر اتفاق علتی دارد.برای هر علتی معلولی است و برای هر معلولی علت یا علت های مخصوصی وجود دارد،چه از آنها اطلاع داشته باشید ، چه نداشته باشید . چیزی به اسم اتفاق وجود ندارد.در زندگی هر کاری را که بخواهید می توانید انجام دهید،به شرط آنکه تصمیم بگیرید دقیقاً چه می خواهید و سپس عمل کنید.

قانون رابطه مستقیم:
زندگی بیرونی شما بازتاب زندگی درونی شماست.بین طرز تفکر و احساسات درونی شما و عملکرد و تجارب بیرونی اتان رابطه مستقیم وجود دارد.روابط اجتماعی،وضعیت جسمانی،شرایط مالی و موفقیت های شما بازتاب دنیای درونی شماست.

قانون باور:
هر چیزی که عمیقاً باور دارید ، به واقعیت تبدیل می شود.شما آنچه را که می بینید باور نمی کنید،بلکه آن چیزی را می بینید که قبلاً به عنوان باور انتخاب کرده اید.پس باید باورهای محدود کننده ای را که مانع موفقیت شما هستند شناسایی کنید و آنها را از بین ببرید.

قانون ارزش ها:
نحوه عملکرد شما همیشه با زیر بنایی ترین ارزش ها و اعتقادات شما هماهنگ است.آنچه ارزش ها و اصولی را که به آن پایبندید نشان می دهد ادعاهای شما نیست،بلکه اعمال و انتخاب های شما به ویژه در هنگام ناراحتی و عصبانیت است.

قانون تاثیر تلاش:
همه امیدها،رویاها،هدف ها و آرمان های ما در گرو سخت کوشی است.هر چه بیشتر تلاش کنیم،موفقیت بیشتری کسب خواهیم کرد.

قانون آمادگی:
در هر حوزه ای موفق ترین افراد ، کسانی هستند که وقت بیشتری را صرف کسب آمادگی برای انجام کارها میکنند.عملکرد خوب نتیجه آمادگی کامل است.

قانون حد توانایی:
شاید برای انجام همه کارها وقت کافی وجود نداشته باشد،ولی همیشه برای انجام مهم ترین کارها وقت کافی هست.هر چه بیشتر کار کنیم کارایی بیشتری پیدا می کنید،اما باید اموری را به عهده بگیریم که در حد توانمان باشد.

قانون تصمیم:
مصمم بودن از ویژگیهای اساسی افراد موفق است.در زندگی هر جهشی در جهت پیشرفت هنگامی حاصل می شود که در موردی تصمیم روشنی گرفته باشیم.

قانون خلاقیت:
ذهن ما می تواند به هر چیزی که باور داشته باشد دست یابد.هر نوع پیشرفتی در زندگی ما با یک ایده آغاز می شود و چون توانایی ما در خلق ایده های جدید نامحدود است،آینده نیز محدودیتی نخواهد داشت.

قانون استقامت:
معیار ایمان به خود ، توانایی استقامت در برابر سختی ها،شکست ها و نا امیدی ها است.اسقامت ویژگی اساسی موفقیت است.اگر به اندازه کافی استقامت کنیم،طبیعتاً سر انجام موفق خواهیم شد.

قانون صداقت:
خوشبختی زمانی به سراغ ما می آید که تصمیم بگیریم هماهنگ با والاترین ارزش ها و عمیق ترین اعتقادات خود زندگی کنیم.همواره باید باید با آن بهترین بهترین ها که در درونمان وجود دارد صادق باشیم.

قانون انعطاف پذیری:
در تعیین اهداف خود قاطعیت داشته باشید، اما در مورد روش دستیابی به آنها انعطاف پذیر باشید.در عصر تحولات سریع و رقابت شدید ، انعطاف پذیری از ضروریات است.

قانون فرصت:
بهترین فرصت ها اغلب در معمولی ترین موقعیت های زندگی امان به وجود می آید.پس بزرگترین فرصت ها به احتمال زیاد همیشه در دسترس ما است.

قانون خود شکوفایی:
شما می توانید هر چه را برای رسیدن به اهداف تعیین شده خود نیاز دارید،بیاموزید.کسانی که می آموزند توانا هستند.

قانون بخشندگی:
هر چه بیشتر بدون انتظار پاداش ، به دیگران خدمت کنید ، خیر و نیکی بیشتری به شما می رسد.آن هم از جاهایی که اصلاً انتظار ندارید.شما تنها در صورتی حقیقتاً خوشبخت خواهید شد که احساس کنید به دلیل خدمت به دیگران انسان با ارزشی هست


۹۵/۱۲/۱۵
مصطفی مرادی کردی

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی